אודות

סטודיו "אדריכלות בּונָה" הינו סטודיו לעיצוב ואדריכלות, בעל ניסיון עשיר בניהול פרויקטים מגוונים הכוללים בניית מבני מגורים פרטיים, דירות, בתי נופש ומשרדים.

ההתמחות שלנו היא בניהול והוצאה לפועל של פרויקטים מקצה לקצה – משלב התכנון ועד שלב קבלת המפתח. כל פרויקט בסטודיו מתוכנן באופן מיוחד, בהתאם לתכונות, המאפיינים ולבקשות הייחודיות של הלקוח וקבוצת המשתמשים בפרויקט, בהתאם לתקציב הנתון ותוך ניצול מקסימלי של תנאי האתר.בעינינו, פרויקט מוצלח הוא כזה שבו היבטי העיצוב והאסתטיקה פוגשים את הפונקציונליות והפעילות השוטפת של המשתמשים. לכך אנו מכוונים בכל פרויקט ופרויקט.

הסטודיו הוקם ומנוהל על ידי עומר אליהו. בעיניו, לאדריכלות יש את היכולת לחבר בין בני אדם. באמצעות גישה ייחודית זו ושיתוף פעולה בין אנשי מקצוע איכותיים, סטודיו "אדריכלות בּונָה", בנה לעצמו צוות ייחודי המותאם לכל סוג פרויקט ונותן שירות מסור ואישי, החל משלב התכנון ועד לקבלת תוצר הסופי.

עומר הינו בוגר בית הספר להנדסה ועיצוב שנקר, בעל ניסיון עשיר בניהול מגוון רחב של פרויקטים בתחום הבניה, האדריכלות ועיצוב הפנים. הסתכלותו הייחודית על כל פרויקט, ליווי מסודר ומוקפד לאורך תהליך העבודה, הבנה מעמיקה של צרכי הלקוח ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, אלו הן התכונות שהופכות כל פרויקט בנייה בניהולו לייחודי ומוצלח.